برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

رشدمان به زبان ساده

دو دهه ابتکار و نوآوری در حوزه آموزش و پرورش نیروهای متخصص حقیقی و حقوقی، تعامل مؤثر با بیش از ۳۰۰۰ سازمان دولتی و خصوصی در سطح کشور و ارائه خدمات علمی به بیش از ۶۰ هزار نفر در حوزه ­های متنوعی مانند: آموزش، اشتغال، ارزیابی و تأمین نیرو، نشر و جریان سازی اصول فنی و تخصصی حاصل فعالیت دست اندرکاران رشدمان در دو دهه گذشته است.

حالا این گروه با دو دهه سابقه موثر در حوزه مهارت آموزی شغلی و شبکه سازی متخصصان در صنعت ساختمان، با هدف عرضه خدمات جدید با نگرشی نو مبتنی بر تجربیات موفق در مجتمع بزرگ خانه تعالی گرد هم آمده‌اند تا با روشی نوین،کیفیت و اثربخشی فرآیند نابسامان انتقال دانش و تجربه را بهبود دهند. اکنون با افتخار دست تمام متخصصان و صاحب نظران حوزه‌های مختلف را به گرمی می‌فشاریم و همراهی یکایک متخصصان مسئول را به فال نیک می­‌گیریم و امیدواریم با انتقال توانمندی این گروه به علاقه‌مندان کسب آموزش و مهارت، به رونق اقتصادی کشور عزیزمان ایران کمک کنیم.

خاستگاه ما

ما قدردان تجارب ناب و ارزشمند متخصصان و صاحب نظران حرفه­‌های مختلف هستیم  و تلاش می‌کنیم با سازماندهی تجارب ارزشمند و روشمند کردن انتقال آن­‌ها،‌ضمن اثربخش‌تر کردن نقش افراد در توسعه و تعالی جامعه، مسیری مناسب جهت کسب درآمد مطمئن و مستمر برای افراد علاقه‌مند به پیشرفت و رشد فراهم کنیم.

پشتوانه ما

ما طی دو دهه گذشته در حوزه صنعت ساختمان در حال تبدیل تجارب متخصصان این حوزه به دانش قابل ارائه به علاقه‌مندان بوده‌­ایم. اقبال بیش از شصت هزار دانش پژوه به دوره­‌های آموزشی ما گویای توانایی گروه متخصص و مجرب این مجموعه است. اکنون در آغاز دهه سوم فعالیت با همراهی ۴۰۰  مدرس متخصص در صدد توسعه این فرآیند هستیم.

امکانات رشدمان

هر فرد یا سازمان موفقی علاوه بر دانش و تجربه، نیاز به امکانات و زیر ساخت مناسب جهت شکوفایی دارد. رشدمان با در اختیار داشتن بیش از ۲۰۰۰ مترمربع فضای آموزشی و خدماتی تجهیز شده  امکان به اشتراک گذاشتن این امکانات را با اعضای خود دارد. این فضای گستره در کنار تجهیزات و منابع انسانی حرفه‌ای فرآیند تدریس یا همان انتقال تجربه از شروع تا پایان را آسان می‌کند.

دستاوردهای ما

کسب لوح «برند برتر آموزشی کشور» و اخذ مجوزها و گواهینامه‌های صلاحیت آموزشی از مراجع متعددی مانند سازمان مدیریت و برنامه ریزی (برنامه و بودجه)، وزارت کشور، وزارت مسکن و شهرسازی، شرکت ملی نفت ایران، شهرداری تهران به عنوان مدیر برگزیده جهادی و… برخی از افتخارهای ما است. ما مبتکر گواهینامه شایستگی حرفه‌ای ویژه مشاغل صنعت ساختمان تحت عنوان مدرک ۴C و تنها ارائه دهنده پودمان­های جامع شغلی ساخت و ساز هستیم. همچنین تولید و نشر بیش از نیم میلیون جلد سالنامه‌های تخصصی،آموزش‌های چندوجهی و جامع شغلی با عنوان پودمان‌های شغلی، کسب استاندارد IWA2 در حوزه کیفیت آموزش،مجوز آموزشی از اداره تشکیلات و آموزش شهرداری تهران، اخذ گواهینامه تأیید صلاحیت آموزشی از شرکت ملی نفت ایران (جهت آموزش کلیه کارکنان)،اخذ پروانه‌ انتشارات از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، تأییدیه فنی نرم ‌افزار از شورای عالی انفورماتیک و عضویت در مجمع ناشران الکترونیک ایران و عضویت در انجمن مؤسسات تحقیق و توسعه (وزارت صنایع و معادن) و سهام‌‌‌‌‌داری اصلی آن، بخشی از سوابق ما در ۲۰ سال گذشته است.

اعضای گروه ما چه کسانی هستند؟

بزرگ­ترین سرمایه هر سازمانی منابع انسانی مجرب و متخصص آن است. هم اکنون مفتخریم  با بهره‌­مندی از گروهی حرفه‌­ای متشکل از کارشناسان و متخصصان حوزه‌های فناوری و اطلاعات، روانشناسی و روابط عمومی، مارکتینگ و فروش و همچنین مدیریت و برنامه‌ریزی  وجوه متنوع این فرآیند را پوشش دهیم.

چرا ما را انتخاب کنید؟

شاخص‌­های شما برای انتخاب یک همراه یا مجموعه حرفه‌ای چیست؟سابقه موفق،‌دانش و امکانات کافی و یا کسب درآمد دلپذیر؟

‌شفافیت، پایداری و منفعت متقابل مهم‌ترین مزیت‌های رشدمان است.‌شما می­توانید با بهره گیری از خدمات رشدمان ضمن تسلط بر تکنیک‌ها، مفاهیم و شیوه­‌های نوین در حوزه یادگیری و آموزش‌­های اثربخش،مسیرهای جدیدی را در جهت توسعه درآمد و ایفای هر چه بهتر مسئولیت‌های اجتماعی خود تجربه کنید.

اکنون …

در شرایط در گیری جامعه جهانی و کشور عزیزمان با بحران کرونا و ایجاد تغییرا‌ت جدی در وضعیت اقتصادی و روحی روانی افراد جامعه، یکی از مفید‌ترین و جذاب‌ترین عرصه‌هایی است که کارآفرینان می‌توانند برای حضور در آن برنامه ریزی کنند تا در توسعه مهارت‌های فردی و شغلی و کمک به توانمند سازی افراد و هدایت این توانمندی به ایجاد ثروت و ایجاد حال خوب موثر باشند.

حالا مرکز رشد مدرسان حرفه‌ای با تکیه بر بیش از ۲۰ سال سابقه موفق و درخشان در صنعت آموزش و بیش از ۶۰.۰۰۰ نفر و ۶ میلیون نفر ساعت تجربه آموزشی و در اختیار داشتن نیروهای حرفه‌ای و توانمند و فضا و امکانات حرفه‌ای کمک آموزشی و بستر های قدرتمند مجازی و فضاهای حرفه‌ای و امکانات متنوعی همچون:

۱. گروه حرفه‌ای تبلیغات و بازاریابی

۲. استدیوهای عکاسی و فیلمبرداری حرفه‌ای

۳. ده‌ها سایت و رسانه اجتماعی موثر

۴. گروه حرفه‌ای طراحی و تولید محتوا

۵.  گروه حرفه‌ای IT و مدیریت فضاهای مجازی

۶. گروه حرفه‌ای برگزار کننده و مدیریت کلاس‌های آموزشی

۷. بیش از ۲۰۰۰ متر فضای آموزشی حرفه‌ای برای خدمات دهی به انواع مخاطبان

۸. فضاهای زیبا و اثربخش جهت برگزاری گردهمایی،جلسات کاری و ملاقات‌های خصوصی

۹. رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی و درمانی در تمامی سطوح اداری و سازمانی 

و…

برای ایجاد گردش مالی بیشتر در جامعه و توسعه توانمندی‌های مختلف فردی و پرورش اساتید توانمند و حرفه‌ای که بتوانند از شکیل‌ترین و با ارزش ترین نقش اجتماعی که همانا آموزش است به صورتی راحت و مطمئن، درآمدی بسیار عالی داشته باشند.


به جمع ما بپیوندید

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop
    0