برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

داستان محمت آیدین

دسته بندی :معلمان موفق ۲۰ بهمن ۱۴۰۰ roshdeman_admin 1279

محمت آیدین

داستان Muhammet Aydin

اولین معلمش مادرش بود. مادرش به او یاد داد که از سن بسیار پایین بخواند و بنویسد و در عوض تصمیم گرفت که این دانش را به همسالان خود منتقل کند و یک جایزه به عنوان کوچک‌ترین معلم در سن شش‌سالگی به دست آورد. و حرفه خود را در شغل معلمی شروع کرد. مشکلات زیادی وجود داشت و بسیاری از والدین نمی‌توانستند خانواده خود را تامین کنند، بنابراین دانش آموزان باید ساعات طولانی کار کشاورزی را در طول تابستان انجام می دادند. آن‌ها توسعه‌نیافته بودند و به حاشیه جامعه رانده شده بودند و عزت‌نفس پایین نداشتند. محمت تصمیم گرفت تا این موضوع را با نوآوری به زبان انگلیسی عوض کند. این پروژه از بازی نقش های مختلف برای یادگیری زبان فراتر از کلاس با قرار گرفتن دانش آموزان در صحنه‌های واقعی زندگی در کافه‌ها، فروشگاه‌ها و بیمارستان‌ها انجام شد.

دولت به تاثیر موسیقی و عملکرد  آن بر روی مدارس علاقه‌مند بود و از چانسو دعوت کرد تا طرحی را طراحی کند تا این رویکرد را به اشتراک بگذارد، که در آن زمان تا سال 2019 به مدارس ابتدایی و دبیرستان‌ها ابلاغ شد. دانش‌آموزان او با باشگاه‌های موسیقی و تئاتر,  همکاری کردند. در سال 2018 وزارت آموزش کره از او دعوت کرد تا معاون رئیس کمیته راهبری برای ” پروژه حمایت از خشونت مدارس ” و طراحی برنامه‌ای برای این کار شود. باشگاه‌های موسیقی, باشگاه‌های تولید ویدیو از آن زمان به صدها مدرسه و هزاران معلم آموزش دادند..

او همچنین برای شرکت در نقش‌های مشاوره‌ای با گروه‌های مدنی مختلف دخیل در آموزش, مطبوعات, حقوق بشر, هنر, تاریخ و اندیشه و اتصال سازمان‌های محلی با معلمانی که آموزش فرهنگ و هنر را در مدارس تدریس می‌کنند, دعوت شد. او در حال حاضر در پروژه‌های توسعه محلی مانند فستیوال‌ها, سمینارهای هنری, و پروژه‌های نوسازی شهری مشارکت دارد و یک گروه تحقیق برای گسترش فرهنگ مدارس و آموزش هنر را سازماندهی می‌کند. او مقالات و کتاب‌های متعددی را در مورد فواید آموزش هنر نمایش نوشته ‌است و با سازمان‌های غیر دولتی هم‌کاری می‌کند تا معلمان را در سطح بین‌المللی, مانند چاد در آفریقا آموزش دهد.

roshdeman_admin

مطالب زیر را حتما بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه:
0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop
    0